O nas

"Kiedy dziecko się śmieje, śmieje się cały świat"

                                                                                                                                             /J. Korczak/

Pierwsze lata życia dziecka decydują o jego rozwoju i dalszych losach. Znacząca część możliwości intelektualnych człowieka kształtuje się w pierwszych latach życia. Większość wrodzonych predyspozycji rozwija się intensywnie w wieku przedszkolnym, dotyczy to także zdolności uczenia się. Działania edukacyjne, stymulowanie rozwoju intelektualnego i społecznego dziecka przynoszą najlepsze rezultaty właśnie w okresie przedszkolnym. Jest to także najlepszy okres na zapobieganie ewentualnym trudnościom w nauce – niwelowanie dysharmonii rozwojowych, terapię zaburzeń, wyrównywanie zaniedbań środowiskowych. Umiejętności, które małe dzieci wynoszą z przedszkola, procentują w szkole lepszymi wynikami w nauce, a w dorosłym życiu lepszym funkcjonowaniem społecznym.

Pan Samochodzik to przedszkole stworzone z potrzeby serca i wieloletniego doświadczenia w pracy pedagogicznej. Pragniemy w nim zapewnić naszym podopiecznym takie warunki oraz opiekę pedagogiczną, jaką chcielibyśmy dać naszym własnym dzieciom. Naszym celem wspierania wszechstronnego rozwoju dzieci. Dokładamy wszelkich starań, by Wasze dzieci czuły się u nas dobrze i swobodnie oraz nabywały nowych umiejętności, a przez wspólną zabawę w gronie rówieśników, pod okiem pedagogów,uczyły się samodzielności oraz współistnienia z innymi.Zapraszamy rodziców szukających fachowej opieki i przyjaznego otoczenia dla swoich maluchów. Co nas wyróżnia?

  • Nasze przedszkole jest dostosowane do potrzeb dzieci. Do dyspozycji są przestronne pomieszczenia z dużymi oknami oraz z wydzielonymi salami do zajęć edukacyjnych i zabaw.
  • Posiłki - smaczny catering
  • Przedszkole spełnia wysokie wymogi sanitarno- epidemiologiczne.Z myślą o bezpieczeństwie naszych przedszkolaków wszystkie zabawki jak i wyposażenie przedszkola posiadają atesty bezpieczeństwa na użytkowanie.
  • Bogata oferta edukacyjna.
  • Profesjonalna kadra.
  • Miła, rodzinna atmosfera.

© Copyright 2013 - pansamochodzik.org - wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja