17-04-2014

"Pan Samochodzik" życzy Wszystkim Wesołych Świąt:-)

Pisanki, pisanki, jajka malowane, jedną ma Zuzia, a drugą Franek. Jordan baranka za rogi złapał. Kubuś tak jajka malował aż się zasapał. Króliczek wielkanocny wkoło zerka, zobaczył wesołego Ksawerka. Mała kaczuszka wyszła z koszyka ale prędziutko przed Wiktorkiem zmyka. Nasz Olivier od rana zajęty, ogląda jakie zajączek przyniósł prezenty. Sonia ciężko pracuje bo kurczątek kwoce pilnuje. Antoś i Dominik podskakują wokoło, aby Nam Wszystkim było Wesoło. Z tego wiersza morał taki: WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZĄ PANIE I PRZEDSZKOLAKI.

więcej

15-04-2014

A u nas wiosna

Cieplejsze dni pozwoliły na wysiew kwiatów doniczkowych. Podczas tych zajęć dzieci miały okazję dowiedzieć się czego rośliny potrzebują do życia. Codziennie sumiennie podlewamy nasze nasionka, dbamy, aby miały dobre nasłonecznienie. Nasze starania przyniosły już pierwsze skutki. Kwitnące fasolki właśnie wzeszły ! Z niecierpliwością czekamy na nasze pierwsze kwiaty!

więcej

13-04-2014

Rozpoczynamy rekrutacje na rok 2014

Szanowni Rodzice!! Niepubliczne Przedszkole "Pan Samochodzik", Niepołomice - Kraków serdecznie zaprasza do zapisów dzieci na 2014 rok. Miło nam będzie jak Przyjdziecie ze swoimi dziećmi nas odwiedzić aby się przekonać jak dobrze się bawimy:-)

więcej

11-04-2014

Zajęcia z Klubem Małego Przyrodnika

Nadchodzi wiosna, przyroda budzi się do życia, dlatego klub Małego podróżnika zaprosił naszych przedszkolaków do poznania życia żabek i innych mieszkańców stawu. Podczas tych zajęć dzieci miały możliwość poznania zwyczajów żab, oraz ich życia, sposobu odżywiania i rozmnażania. Prowadząca zajęcia w ciekawy i przystępny sposób przekazała dzieciom dużo ciekawostek i przydatnych informacji. Bardzo ważnym elementem zajęć było zwrócenie uwagi przedszkolaków na problem ochrony środowiska, oraz na to, że zaburzenie jednego ekosystemu ma negatywne skutki dla nas wszystkich. Zajęcia te dostarczyły dzieciom dużo radości i pozwoliły zdobyć nowa wiedzę.

więcej

27-03-2014

Witaj Wiosno!! Uroczyste pożegnanie zimy:-)

21 marca skończyła się astronomiczna zima i rozpoczęła się wiosna. Zgodnie więc z tradycją wspólnie postanowiliśmy pożegnać zimę i przywitać długo oczekiwaną wiosnę. Specjalnie na ten dzień przygotowaliśmy wspólnie z dziećmi wesoły, wiosenny pochód z Marzanną. W takt wesołych piosenek i przy akompaniamencie instrumentów perkusyjnych odprowadziliśmy Marzannę na dalekie łąki. Tam pożegnaliśmy zimę licząc, że wróci do nas dopiero za rok

więcej
< poprzednie  [3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21]  następne >


© Copyright 2013 - pansamochodzik.org - wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja