11-09-2014

Razem zawsze wesoło:-)

Schyłek lata to czas powrotu do pracy, szkół i przedszkoli. 1 września wystartowaliśmy z zapałem, w pełni sił i uśmiechem na twarzy. Cieszymy się, że przed nami kolejny rok pracy i zabawy.

więcej

28-08-2014

To jeszcze nie koniec….

Pomimo zakończenia wakacji, Przedszkole "Pan Samochodzik" cieszy się ogromnie, że będzie miało okazje wybrać się w kolejną podróż z przedszkolakami. Na przełomie 2014/2015 czekają na nas nowe przygody, twarze, uśmiechy, zabawy..ponieważ jak doświadczyli już tego podopieczni i Ich rodzice-MY SIĘ NIGDY NIE NUDZIMY:-) Zapraszam wszystkich chętnych do naszego pociągu-"Pan Samochodzik" :-)

więcej

31-07-2014

WAKACJE W NASZYM PRZEDSZKOLU

W Przedszkolu "Pan Samochodzik" dzieci aktywnie spędzają wakacyjny czas. Biorą udział w rozmaitych grach i zabawach, a także wykonują piękne prace plastyczne. Na zajęciach ćwiczą swoją pamięć i spostrzegawczość, rozwiązują przeróżne rebusy i zadania. Gdy pozwala na to pogoda, na placu zabaw czeka na dzieci -basen, w którym mogą pluskać się do woli. Również poza placówką spędzają miło czas. W poniedziałek wybraliśmy się na wycieczkę do Stadniny Koni w Niepołomicach. Dzieci miały możliwość przejażdżki na konikach pod okiem instruktorów. Przedszkolaki karmiły koniki suchym chlebkiem, marchewką przyniesionym z domu. W drodze powrotnej do przedszkola Panie zabrały dzieci na pyszne lody i lizaki. W kolejnych tygodniach wakacji mamy zaplanowane również inne atrakcje, a na zakończenie, pożegnalny piknik z koszem pełnym smakołyków na łonie natury:-)Zapraszamy do Naszej galerii zdjęć p.t "Wakacje 2014"

więcej

02-07-2014

DZIEŃ RODZINY

26 czerwca odbył się w naszym przedszkolu „Dzień Rodziny” połączony z uroczystym zakończeniem roku przedszkolnego zakończeniem. Przedszkolaki przygotowały mnóstwo niespodzianek dla swoich rodziców. Dzieci tańczyły i śpiewały piosenki. Rodzice mieli okazję podziwiać talenty swoich pociech, a także w galerii prac artystycznych dzieci, odnaleźć swoje portrety. Miłym zaskoczeniem dla rodziców były wręczone im prezenty-własnoręcznie upieczone i udekorowane przez dzieci ciasteczka. Każdy przedszkolak został uhonorowany dyplomem przedszkolaka za swoje osiągnięcia oraz skromny podarunek. Radości i zabawie nie było końca, kiedy do przedszkola wprowadzono szczególnego gościa. Był nim piesek o imieniu Zara, który przyjechał na zajęcia z dogoterapii. Cieszymy się, że udało nam się w tak wspaniały sposób uwieńczyć nasz wysiłek i starania włożone w pracę z dziećmi. Rodzicom i Przedszkolakom składamy jeszcze raz podziękowania za współpracę i wszelką pomoc.

więcej

06-06-2014

Puchar Polski Dzieci-Krakowski Klub Karate Tradycyjne-Najlepsi!!!!

"Zawodnicy z Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego w wielkim stylu pokonali 57 pozostałych klubów. Mali wojownicy trenowani przez wielokrotnego mistrza świata i Europy Rafała Wajdę zdobyli 12 złotych medali, 4 srebrne i 8 brązowych medali. Kulminacyjnym punktem dnia był wspólny trening oraz mistrzowski pokaz czołowych zawodników naszej kadry narodowej i zarazem głównych trenerów programu "Sportowy Talent" - Justyny Marciniak i Rafała Wajdy"-Gazeta"Newsweek -Niepubliczne Przedszkole "Pan Samochodzik" GRATULUJE wszystkim dzieciom i trenerowi. Życzymy dalszych sukcesów oraz bardzo się cieszymy, że Naszych przedszkolaków uczy Najlepszy trener w Polsce.

więcej
< poprzednie  [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20]  następne >


© Copyright 2013 - pansamochodzik.org - wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja