10-12-2017

"Autochodzik"

Krakowska Straż Miejska odwiedziła nasze przedszkole i przypomniała dzieciom Bezpiecznych Zasad Ruchu Drogowego w bardzo zabawny sposób. Przedszkolaki były zachwycone. Dziękujemy bardzo:-***

więcej

10-12-2017

Święto Odzyskania Niepodległości

Święto Odzyskania Niepodległości jest jednym z ważnych dni w życiu naszego kraju. Nasze maluchy z wielką dumą i ogromną powagą przeżywały to Święto.

więcej

10-12-2017

Teatr Blaszany Bębenek

Teatr Blaszany Bębenek wystąpił ze spektaklem p.t. "Smerfy". Mądrala, Śpioch, Smerfetka, Klakier i Gargamer- Które z dzieci nie lubi tych znanych postaci z bajki. Dzieci śmiały się i bawiły z aktorami. Teatrzyk wprawił w znakomite samopoczucie naszych przedszkolaków.

więcej

10-12-2017

W japońskim świecie bajek- Teatr Kamishibai

Wizyta Pani Dyrektor była zaskoczeniem dla wszystkich, ponieważ nie była to kontrola pedagogiczna, ale niespodzianka dla dzieci. Ta krótka i niespotykana bajka w japońskim stylu była nowością wśród naszych przedszkolaków. Dziękujemy Pani Elu:-*:-*:-*

więcej

15-10-2017

Dzień Ziemniaka w naszym przedszkolu

Przedszkolaki nie mogły się doczekaj ogniska z okazji Dni ziemniaka. Na ognisku wystąpił nie tylko nasz główny bohater czyli "ZIEMNIAK" , ale również nie zabrakło chleba i kiełbasek. Dzieci pomimo mglistej pogody bawiły się super i wszystko zdegustowały !!!!!

więcej
< poprzednie  [0][1][2][3][4][5][6][7][8][9][10]  następne >


© Copyright 2013 - pansamochodzik.org - wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja