24-12-2014

Wesołych!!!!

Życzymy Wesołych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!!!!!

więcej

08-12-2014

Andrzejkowe wróżby:-)

Nasze przedszkolaki w Andrzejkowy dzień miały okazję pobawić się w wróżby, było lanie wosku, układanie bucików i losowanie serduszek. Jesteśmy pewni, że nasze wróżby spełnią się i przyszły rok obdarzy Nas miłymi niespodziankami. Dzień skończyły zabawy i tańce przy muzyce.

więcej

08-12-2014

W smoczej Jamie

W dniu 6 listopada dzieci z Przedszkola "Pan Samochodzik", wybrały się w odwiedziny do Smoka Wawelskiego. Celem Naszej wycieczki było poznanie bohatera ulubionej legendy, którą przedszkolaki miały wielokrotnie okazję usłyszeć, a także zobaczyć:-)w cyklu teatralnym. Dlatego z ochotą wyruszyliśmy w drogę, pamiętając o zasadach bezpieczeństwa w ruchu oraz korzystając z środków transportu. Uśmiechów i radości dzieci nie było końca, kiedy przed ich oczami ukazał się potężny smok, a do tego zionął prawdziwym ogniem. Po pamiątkowym zdjęciu i napełnieniu zgłodniałych brzuszków, zadowoleni i szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola.

więcej

26-11-2014

PROSIMY O GŁOSY NA NASZEGO SMOCZKA:-)

Głosowanie na prace konkursowe rozpocznie się w dniu 27 listopada 2014 r. do 1 grudnia 2014r. Na prace konkursowe może głosować każda osoba będąca zalogowanym użytkownikiem serwisu Buliba.pl. Głosowanie odbywa się każdego dnia w godzinach od 7.00 do 23.00. Aby mieć szansę na wygranie nagród dla głosujących wystarczy głosować codziennie po zalogowaniu na ulubione prace konkursowe. Rejestracja dla głosujących możliwa jest na stronie konkursowej w zakładce "Dla głosujących" oraz na stronie Buliba.pl w zakładce „Logowanie".

więcej

19-11-2014

ŻYCIE MRÓWEK

Kolejne zajęcia z Klubem Małego Przyrodnika to "Życie Mrówek". W czasie tych zajęć dzieci mogły się zapoznać z wyglądem mrowiska jak i żywych mrówek. Poznały warunki ich życia, zwyczaje, sposoby ich odżywiania i potrzeby. Jak zawsze w czasie zajęć prowadzonych przez specjalistów z Klubu Małego Przyrodnika dzieci zdobyły dużo nowych wiadomości i uchwyciły ciekawostki z życia mrówek.:-)

więcej
< poprzednie  [0][1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18]  następne >


© Copyright 2013 - pansamochodzik.org - wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja