10-11-2015

LEŚNIK czy LEŚNICZY?

29 października przyszedł do naszego przedszkola gość specjalny - PAN LEŚNIK. Opowiadał nam o lesie, o zwierzętach, o swojej pracy , jej znaczeniu i jaka jest ważna dla wszystkich. Przywiózł do pokazania różne rekwizyty , np.: modele owoców drzew i krzewów, wypchane zwierzątka i itp.

więcej

10-11-2015

Przygoda w Niepołomicach

4 listopada razem z naszymi paniami ,wsiedliśmy do Busa i pojechaliśmy do pałacu w Niepołomicach. Zwiedziliśmy pałacowy dziedziniec, sale i kaplicę , w której Duch Białej Panny prosił nas o pomoc w odnalezieniu i odczarowaniu. Obejrzeliśmy też ogrody pałacowe, dwór, podogrodzie , a na koniec świetnie bawiliśmy się na placu zabaw.

więcej

09-11-2015

Konkurs „Cudaki- Warzywniaki”

Dnia 14.10.2015 w Naszym przedszkolu zorganizowany został konkurs „Cudaki- Warzywniaki”. Do konkursu zostały zaproszone dzieci wraz z rodzicami naszego przedszkola. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, powstały piękne Cudaki-Warzywniaki. Dnia 28.10.2015 ogłoszono wyniki konkursu i przyznano nagrody. Wszystkim uczestnikom za wspaniałe pomysły Dziękujemy:)

więcej

03-11-2015

DZIEŃ MARCHEWKI

Dnia 28.10.2015 r w naszym przedszkolu zorganizowany został „Dzień Marchewki”. Wszyscy uczestnicy imprezy, dzieci i nauczyciele byli ubrani na kolor marchewkowy. W tym dniu dzieci śpiewały, bawiły się przy muzyce z panią marchewkową, uczestniczyły w konkursach , piły sok marchewkowy, nie brakowało oczywiście licznych rozmów o charakterze prozdrowotnym, które pokazały jak dzieci dużo wiedzą na temat wartości odżywczych warzyw. Na koniec dnia wszyscy uczestnicy zabawy upiekli pyszne ciasto marchewkowe , które zjedli ze smakiem . Duża porcja witamin tego dnia sprawiła , że dzieci były wesołe i uśmiechnięte.

więcej

19-10-2015

My nie możemy, ale ONI mogą!!!

7 października przyjechali do naszego przedszkola Panowie z Teatru EDEN.Przedstawili nam sztukę o wartościach ponadczasowych. „ Przypowieść o dobrym człowieku „ to sztuka , którą pokazali nam aktorzy. Mówiła o bezduszności, zabieganiu, znieczulicy współczesnego człowieka w konfrontacji z innym- potrzebującym. Pokazała też, że nawet w sytuacjach beznadziejnych , nie wolno tracić nadziei , bo znajdzie się KTOŚ ,kto pomoże, ma dobre ,samarytańskie serce.

więcej
< poprzednie  [0][1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15]  następne >


© Copyright 2013 - pansamochodzik.org - wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja