18-01-2016

GRAJ MUZYKO GRAJ !!!

14 grudnia skorzystaliśmy z zaproszenia Nowohuckiej Szkoły Muzycznej i złożyliśmy im wizytę. Oczywiście , jak przy każdej takiej imprezie przyjęto nas godnie, serdecznie i z pompą! Najpierw zapoznano nas z "budynkiem" tzn pokazano sale lekcyjne, koncertowe, bibliotekę, w której uczniowie odpoczywają i spędzają czas wolny. Zapoznano nas z różnymi instrumentami oraz ich brzmieniem, po czym podano pokarm dla duszy!!! Koncertowali dla nas skrzypkowie, wiolonczeliści , fagocistka i saksofonistki. Oczywiście uczniowie i uczennice tej szkoły! Na koniec pozwolono nam obejrzeć próbę "Jasełek", które przygotowywali na 22 grudnia i uczniowie klas młodszych. Do przedszkola wróciliśmy pełni wrażeń i .... bardzo zadowoleni.

więcej

18-01-2016

Aniołki z siana

22 grudnia, nasze przedszkolaki uczyły się robić figurki z sianka, sala zabaw zamieniła się w stajenkę i zabawy było co nie miara. Powstały aniołki, bałwanki i laleczki.

więcej

18-12-2015

Misiu, Misiu, podaj łapę...

25 listopada w Międzynarodowym Dniu Pluszowego Misia "Pan Samochodzik" pękał w szwach od przyniesionych gości. Każde dziecko przyniosło swojego ulubieńca: z uchem lub bez, żółtego brązowego, podobnego do Uszatka, Puchatka lub Koralgo- nie ważne, w każdym razie najbardziej kochanego miękkiego szeptusia.

więcej

18-12-2015

30 listopada wieczór wróżb, marzeń i magii

Wieczór nadziei, oczekiwań i ....zabawy. "Porszaki" i "Fiaciki" wróżyły sobie ze skórek, butów, lały wosk, gdy nagle zapukał do przedszkolnych drzwi..prawdziwy MAGIK i ....czarowaliśmy z nim

więcej

18-12-2015

7 GRUDNIA

Zawitał do nas miły gość, miał wąsy, brodę długą dość, a w garści ściskał wielki wór...Co tu więcej pisać?..Przecież wszyscy wiemy kto to był:-)

więcej
< poprzednie  [0][1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13]  następne >


© Copyright 2013 - pansamochodzik.org - wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja