18-10-2016

Wrzesień za nami:-)

Tegoroczny wrzesień minął bardzo szybko, zawitała w naszym przedszkolu Pani jesień i przyniosła ze sobą wiele skarbów tej pięknej pory roku. Przedszkolaki miały możliwość wykorzystanie darów jesieni w swoich pracach plastycznych. Nie można zapomnieć o wizycie przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.Panowie policjanci chętnie opowiedzieli przedszkolakom o swojej odpowiedzialnej pracy, o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, a szczególnie o tym, jak należy przewozić dzieci w samochodzie i jakie skutki niesie za sobą jazda bez fotelika i nie zapiętych pasów. Największą ciekawość i radość wzbudził radiowóz policyjny i motor, możliwość siedzenia w nim i uruchomienia syreny.

więcej

10-02-2016

Dwa serca w jednym się schowają, to serca babci i dziadka w moim miejsce mają !!!

21 stycznia gościliśmy w naszym przedszkolu ukochanych seniorów , tzn rodziców naszych rodziców , którym bardzo uroczyście podziękowaliśmy , za to , że nam rodziców dobrze wychowali !

więcej

18-01-2016

Jesteśmy piosenkarzami!!!!

16 grudnia pojechaliśmy do studia nagrań przy Polskim Radio.Odpowiedzieliśmy na apel Pana Dyrektora Biblioteki Polskiej Piosenki , który zorganizował akcję śpiewania polskich kolęd. Zaśpiewaliśmy "Przybieżeli do Betlejem pasterze"i zadedykowaliśmy ją .... naszym babciom i dziadkom . Każdy z nas nagrał swoje życzenia SWOIM !!! Wręczymy im na Dzień Babci i Dziadka. Chyba spodoba im się ten prezent?!

więcej

18-01-2016

KOLEJNA SŁAWNA OSOBA CZYTAŁA DLA NAS

15 grudnia odwiedziła nas Pani Ewa Wachowicz, ramach ministerialnej akcji "WIELKIE CZYTANIE" . Poczytała nam bajkę o .......Muminkach.Na pamiątkę zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie.

więcej

18-01-2016

PIECZEMY I DEKORUJEMY PIERNIKI ..... z rodzicami !!!

17 grudnia na godzinę 15.00 przyszli nasi rodzice. Zaśpiewaliśmy dla nich kilka kolęd, kilka zaśpiewaliśmy wspólnie, podzieliliśmy się opłatkiem, składając sobie serdeczne życzenia i ... zaczęliśmy zabawę w dekorowanie zrobionych i upieczonych przez nas pierników. Wszystkie były tak piękne i oryginalne, że zrezygnowaliśmy z konkursu, i wszystkie , a może prawie wszystkie .... wylądowały w naszych brzuszkach!!!!

więcej
< poprzednie  [0][1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12]  następne >


© Copyright 2013 - pansamochodzik.org - wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja